Як побудувати кімнати на горищі?

Ваша сім’я живе в приватному будинку, однак, не дивлячись на достатню кількість кімнат, спосіб життя ваших стали підлітками, а то і дорослими людьми дітей позбавив вас спокою, заважаючи спати ночами або будучи приводом для постійних сварок і образ один на одного? В такому випадку настав час для переїзду, а точніше — для часткового перевлаштування вашого житла …

Але тільки не подумайте, що ми пропонуємо вам розділити будинок навпіл глухий цегляною стіною , прорубавши додатковий хід, щоб зробити з нього дві автономних квартири. Є куди менш агресивний спосіб дозволити своїм дітям жити життя, якої вони хоча, подарувавши їм заодно і майже повну автономію. А останнім особливо важливо, якщо ви все-таки хочете продовжувати контролювати їх.

Вирішити ж проблему, що створилася ви можете, облаштувавши вже наявний у вас горище, щоб розмістити там кімнати або кімнату для ваших дітей. Для цього почніть зі сходів, яку розмістіть в найменшій з ваших кімнат, за одне побудувавши там стелажі для зберігання речей і поставивши там пральну машину, так як жити в кімнаті, більшу половину якої буде займати сходи, не дуже комфортно.

Прорізавши люк в стелі, приступаємо до утеплення горища, попередньо виконавши віконні прорізи і вставивши в них вікна, а так само подбавши про електричному живленні для бедующіх електроприладів і світильників. Для захисту житла на вікна бажано встановити ковані решітки від Кузні.

Утеплення проводиться за допомогою пінопласту, базальтових плит або скловолокна, які кріпляться в дерев’яні решітки, набиті на внутрішні скати і стіни даху. Все це обшивається вагонкою або гіпсокартоном, які після цього після цього покривають лаком, фарбою або шпалерами. Стелі краще зробити з вагонки.

А ось підлогу потрібно буде заново настелити, попередньо розташувавши на горищі товсті дерев’яні балки, заповнивши простір між ними звукоізоляційні матеріалами. Все, залишилося внести сюди меблі, поставити двері, якщо ви вирішили розділити кімнати внутрішніми стінами, повісити світильники і фіранки, і влаштувати веселе новосілля.

І повірте, що отримавши подібний подарунок, ваші діти будуть раді йому просто неймовірно. Та й ви, переселивши їх на верхній поверх, зрозумієте, наскільки правильним було ваше рішення побудувати кімнати для них на горищі.

Так що вдалого вам ремонту …

Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Поиск по сайту
Популярные статьи
© 2019    Правообладателям Правила и авторские права Рекламодателям Строительный сайт - http://bomond-club.com.ua    //    Войти   //    Вверх